Musím sa zastať dámy

Autor: Vladimír Masár | 21.4.2011 o 9:06 | (upravené 21.4.2011 o 9:15) Karma článku: 17,67 | Prečítané:  3128x

To čo sa znieslo na adresu pani Radičovej pri poslednej kauze SDKÚ, sa mi vôbec nepáči. Páni, to ste už úplne stratili súdnosť a mieru? Konečne máme premiérku, za ktorú sa nemusíme hanbiť a vy stvárate takéto psie kusy. To vám tak chýba tvrdá ruka? Správať sa slušne k dáme, vás doma neučili?

Máme premiérku za ktorú sa nemusíme hanbiť, na rozdiel od premiérov, ktorých sme mali doteraz. Podobizne niektorých z nich už mali dávno zdobiť policajné kroniky a knihu ubytovaných justičnej stráže.

Táto dáma sa snaží aj napriek tomu, že jej hádžete polená pod nohy, splniť len to, čo sľúbila svojim voličom. Ak ste si nevšimli, bol tam aj boj proti klientelizmu.

A sťahovanie daňových úradov v Košiciach je klientelizmus ako Brno, povedané slovami klasika klientelizmu.

Každý, kto pozná Košice vie, že daňový úrad na Tomášikovej je na ideálnom mieste. Kto potrebuje vykonať svoje daňové potreby, tam pohodlnou prechádzkou dôjde aj pešo. Na juhu tak isto, pár krokov od centra, miestna doprava pred bránou. Len ten na Garbiarskej sídli v odpornej plechovej barabizni, ktorú keby vysťahovali a zbúrali, pretože kazí panorámu mesta, osobne prispejem. Opakujem, keby ju zbúrali, pretože je tu ďalšie ale. Nevyužité budovy bude treba samozrejme výhodne predať. Aj sťahovanie niečo stojí. Počítače, oživovanie sietí, nábytok, koberce, ďalšie státisíce a milióny. Kšeft. Aj keď nie veľký, ale predsa.

No a „nová" budova, pánu bohu za chrbtom, bývalé montážne závody pre kedysi plánovanú atómovú elektráreň, podnájom za cenu, vraj takmer o tretinu vyššiu ako vo Viedni.

A nakoniec Cyprus a Panenské ostrovy, miesta určite vhodné na krásnu dovolenku, ale nie ako smer toku peňazí vybratých z našich daní.

Páni, to sa naozaj nedá bez tých nekonečných káuz?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Dva návody, ako uspieť s novou politickou stranou

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?