Musím sa zastať dámy

Autor: Vladimír Masár | 21.4.2011 o 9:06 | (upravené 21.4.2011 o 9:15) Karma článku: 17,67 | Prečítané:  3129x

To čo sa znieslo na adresu pani Radičovej pri poslednej kauze SDKÚ, sa mi vôbec nepáči. Páni, to ste už úplne stratili súdnosť a mieru? Konečne máme premiérku, za ktorú sa nemusíme hanbiť a vy stvárate takéto psie kusy. To vám tak chýba tvrdá ruka? Správať sa slušne k dáme, vás doma neučili?

Máme premiérku za ktorú sa nemusíme hanbiť, na rozdiel od premiérov, ktorých sme mali doteraz. Podobizne niektorých z nich už mali dávno zdobiť policajné kroniky a knihu ubytovaných justičnej stráže.

Táto dáma sa snaží aj napriek tomu, že jej hádžete polená pod nohy, splniť len to, čo sľúbila svojim voličom. Ak ste si nevšimli, bol tam aj boj proti klientelizmu.

A sťahovanie daňových úradov v Košiciach je klientelizmus ako Brno, povedané slovami klasika klientelizmu.

Každý, kto pozná Košice vie, že daňový úrad na Tomášikovej je na ideálnom mieste. Kto potrebuje vykonať svoje daňové potreby, tam pohodlnou prechádzkou dôjde aj pešo. Na juhu tak isto, pár krokov od centra, miestna doprava pred bránou. Len ten na Garbiarskej sídli v odpornej plechovej barabizni, ktorú keby vysťahovali a zbúrali, pretože kazí panorámu mesta, osobne prispejem. Opakujem, keby ju zbúrali, pretože je tu ďalšie ale. Nevyužité budovy bude treba samozrejme výhodne predať. Aj sťahovanie niečo stojí. Počítače, oživovanie sietí, nábytok, koberce, ďalšie státisíce a milióny. Kšeft. Aj keď nie veľký, ale predsa.

No a „nová" budova, pánu bohu za chrbtom, bývalé montážne závody pre kedysi plánovanú atómovú elektráreň, podnájom za cenu, vraj takmer o tretinu vyššiu ako vo Viedni.

A nakoniec Cyprus a Panenské ostrovy, miesta určite vhodné na krásnu dovolenku, ale nie ako smer toku peňazí vybratých z našich daní.

Páni, to sa naozaj nedá bez tých nekonečných káuz?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

U. S. Steel odchádza, o košickú fabriku bojujú Třinecké železárny

U. S. Steel predáva košické železiarne, ponuku predložili Číňania a skupina slovenských miliardárov.

KOMENTÁRE

Úbohá stredná trieda, tá sa vo Ficovom vlaku nevezie zadarmo

Ak sa niektorí chcú mať závratne dobre, musia sa tí ostatní mať horšie.

KOMENTÁRE

Ako o tridsať rokov rozvrátim našu spoločnosť

Moderné demokracie sa premenia na vlády starých.


Už ste čítali?